Vůdcovství

Seminář je sestavený tak, aby poskytl přesné nástroje na zefektivnění a zlepšení řídící práce. Spolehlivě vyvrátí všechny fámy, že dobrým vůdcem „je třeba se narodit“.

Martin Kolenička

No dates scheduled yet

Základní informace

Seminář obsahuje klíčové údaje o tom, které jsou charakteristické znaky dobrého vůdce a jak je možné se k nim dopracovat. Uvede na pravou míru, co to znamená být skutečným vůdcem a jak s tím souvisí síla osobnosti, etika, rozhodnost, schopnost nadchnout lidi, respekt a přirozená autorita, jako i schopnost vydat jednoznačný příkaz. Obsahuje hodně praktických cvičení, kde student aplikací kurzového materiálu řeší konkrétní situace ze svého pracovního života.

Témata

• Kdo je to – vedoucí pracovník?

• Proč podřízení nikdy nerozumí svým šéfům?

• Je lepší být demokratickým šéfem, anebo je to cesta do pekla?

• Existuje nějaká kombinace vlastností, která je nejoptimálnější pro adepta na post vedoucího pracovníka?

• Které vlastnosti mají společné všichni dobří vůdci?

• Jakým způsobem vydat příkazy tak, aby byly opravdu splněné?

• Jak správně řešit problematické situace?

• Jak zvládnout „ufrflané“ zaměstnance?

• Jak jednoduše a rychle zvýšit morálku ve firmě?

• Co je nejčastějším důvodem, proč někteří vedoucí pracovníci nedosahují výsledky?

• K čemu to vede, jestliže je šéf příliš zaměřený na potřeby zaměstnanců?

• Umíte dopředu ohodnotit potenciální schopnosti svých zaměstnanců?

• Podle jakých kritérií se dá správně rozhodnout, zda ne příliš úspěšného zaměstnance vyhodit, a nebo se s ním ještě dá něco udělat?

• Podle čeho hned zjistíte, zda je šéf
    oddělení dobrý anebo špatný?
  • Reference

"Velmi poučné a zároveň i zajímavé. Toto školení se velmi dobře poslouchalo, prakticky nevznikly žádné nudné chvíle."
    - Libor Mach, Lightway s.r.o.

"Našel jsem cestu ke štěstí a směr k dobrému šéfovi. Není to v padající kometě :)"
    - Tomáš Tichý, J&T System s.r.o.

"Absolutně super! Jsem čím dál víc nadšená a jsem moc ráda, že jsem tu moha být. Je to pro mě takový malý dárek"" A potkávám tu zajímavé lidi 🙂 (pokaždé)."
    - Mgr. Pavla Vinklářová, BSC Scial Club o.s./by ExxonMobile

Doplňující informace

Délka
    3 dny

Trvání
    9:00 - 17:00 hod.

33.970,-Kč bez DPH

HCA Brno, Jižní náměstí 158/20a, Brno - Dolní Heršpice

Martin Kolenička

Je výkonný ředitel HCA Czechia, trenér, konzultant a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti marketingu, obchodu a řízení. S aplikováním know-how pro významné České firmy však začal již v roce 1997, v rámci svého působení v Business Success. Samotnému přednášení, trénování a koučinku se věnuje od roku 2000.

Přihlášení na seminář

Chcete si nechat poradit? Pošlete nám nezávaznou objednávku o co máte zájem a my se Vám obratem ozveme