Vůdcovství

Seminář je sestavený tak, aby poskytl přesné nástroje na zefektivnění a zlepšení řídící práce. Spolehlivě vyvrátí všechny fámy, že dobrým vůdcem „je třeba se narodit“.

03. 05. 2024 — 05. 05. 2024, Brno

Základní informace

Seminář obsahuje klíčové údaje o tom, které jsou charakteristické znaky dobrého vůdce a jak je možné se k nim dopracovat. Uvede na pravou míru, co to znamená být skutečným vůdcem a jak s tím souvisí síla osobnosti, etika, rozhodnost, schopnost nadchnout lidi, respekt a přirozená autorita, jako i schopnost vydat jednoznačný příkaz. Obsahuje hodně praktických cvičení, pod vedením lektora, díky kterému student pochopí jak řešit konkrétní situace ve svém pracovním životě.

Témata

• Kdo je to – vedoucí pracovník?

• Proč podřízení nikdy nerozumí svým šéfům?

• Je lepší být demokratickým šéfem, anebo je to cesta do pekla?

• Existuje nějaká kombinace vlastností, která je nejoptimálnější pro adepta na post vedoucího pracovníka?

• Které vlastnosti mají společné všichni dobří vůdci?

• Jakým způsobem vydat příkazy tak, aby byly opravdu splněné?

• Jak správně řešit problematické situace?

• Jak zvládnout „ufrflané“ zaměstnance?

• Jak jednoduše a rychle zvýšit morálku ve firmě?

• Co je nejčastějším důvodem, proč někteří vedoucí pracovníci nedosahují výsledky?

• K čemu to vede, jestliže je šéf příliš zaměřený na potřeby zaměstnanců?

• Umíte dopředu ohodnotit potenciální schopnosti svých zaměstnanců?

• Podle jakých kritérií se dá správně rozhodnout, zda ne příliš úspěšného zaměstnance vyhodit, a nebo se s ním ještě dá něco udělat?

• Podle čeho hned zjistíte, zda je šéf
    oddělení dobrý anebo špatný?

• Reference

Mirko Zapletal z VIVmail.cz s.r.o.

Radek Peška z EVORA s.r.o.

Radim Kučera z Projekce 21 Brno s.r.o.

Adrián Martinec z Pixiu s.r.o.

Julie Kamanová z JK EDIT, s.r.o.

Robert Faltus z Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.

PhDr. Petra Briedoňová

10 z 10. Jsem nadšený!“ – Ivan Tisovský, Labit, a.s.

Nabitý plný energii k vedení lidí a stát se dobrým vedoucím, plno inspirace co a jak zlepšit ve firmě.“ – Josef Chalupa, KSK Precise Motion, a.s.

"Velmi poučné a zároveň i zajímavé. Toto školení se velmi dobře poslouchalo, prakticky nevznikly žádné nudné chvíle." - Libor Mach, Lightway s.r.o.

"Našel jsem cestu ke štěstí a směr k dobrému šéfovi."
    - Tomáš Tichý, J&T System s.r.o.

"Absolutně super! Jsem čím dál víc nadšená a jsem moc ráda, že jsem tu moha být. Je to pro mě takový malý dárek. A potkávám tu (pokaždé) zajímavé lidi. :-)"
    - Pavla Vinklářová, BSC Scial Club o.s.

„Komplexný, hodnotný seminár. Konkrétne návody ako veci urobiť :-). Som nadšený!“ - Help Vision s.r.o.

„Dojmy jsou pozitivní. Opět mi to otevřelo oči!“ - Foreigners.cz, s.r.o.

„Jsem si vědom obrovského prostoru pro zlepšování u sebe samého." - Auto Balvin spol. s r.o.

Naprosto fenomenální zvrat ve vnímání problémů u spolupracovníků. Jsem nadšený!“ – Respilon Group s.r.o.

Velmi silné. Velký přínos.“ - Vincom s.r.o.

Předpoklad
    Před účastí na semináři je potřeba mít za sebou seminář: "12 způsobů zvyšování produktivity práce vedoucích pracovníků"

3 dny

33.970,-Kč bez DPH