Kreativní marketing: Praktická a úspěšná aplikace marketingu a PR

Jak zajistit masivní příliv nových zákazníků a zvýšit obrat firmy? Existuje několik základních principů, které když pochopíte, tak toho můžete velmi jednoduše dosáhnout! Přijďte se inspirovat na seminář Piera Paderniho - mezinárodně uznávaného experta na marketing a lidské zdroje!

Pier Paderni

No dates scheduled yet

Konkrétní termín pro rok 2019 bude upřesněn!

Na tomto semináři se dozvíte základní principy, které když skutečně pochopíte tak vše začne fungovat. Celý marketing Vám dá najednou smysl! Budete překvapeni z toho, jak jednoduché a zábavné to vlastně je!

Přestaňte hádat a jděte na jistotu. Na semináři se naučíte komunikovat na zákazníky tak, aby je Vaše komunikace skutečně oslovila a oni pak udělali přesně to, co chcete!

Zahoďte představu, že je marketing náročný!

Pier Paderni na semináři prochází podrobně Divizi 2 a Divizi 6 a odhalí nejčastější důvody, proč marketing nepřináší ty výsledky, které chcete. Dostanete návod, co konkrétně by se dalo vylepšit, pozměnit, zavést, případně úplně změnit.

Každá marketingová strategie, pokud je správně vytvořená, tak musí přinést úspěch! Pokud Vám zatím nepřináší ty správné výsledky, tak přijďte na seminář.

Jedná se o 2 dny plné praktických tipů a názorných ukázek - co sám Pier Paderni ve firmách vyzkoušel, praktikoval a jakých dosáhl výsledků. Vyslechněte si jeho praktické zkušenosti, aplikujte jednotlivé kroky, a sledujte výsledky!

Pomocí praktických drilů získáte okamžité nástroje k použití ve Vaší profesi a aktivitách. Ihned po semináři budete přesně vědět jaké kroky udělat. Ideální je zúčastnit se semináře i s kolegou z marketingu, abyste společně upravili, či rovnou vytvořili funkční marketingovou strategii a aplikovali ji do firmy společně.

Seminář se bude skládat ze 3 částí:

1. Základní principy marketingu – se spoustou vizuálních příkladů
2. Praktická cvičení, týkající se plánování, průzkumů a získání pozornosti a zájmu
3. Příklady úspěšných marketingových akcí a PR strategií z aktuálních společností, které konzultuje přímo Pier Paderni

Seminář je sestaven tak, aby se účastníci mohli kdykoliv k tématu vyjádřit, položit lektorovi otázky, týkající se jejich firmy či oboru, a obdrží sepsané písemné materiály.

Základní témata semináře:

• Rozdíl a vztah mezi marketingem, propagací, propagandou a reklamou.

• Skutečný účel a cíl marketingu. Základní předpoklady marketingu.

• Co dělat, abyste zjistili, co lidé chtějí a nebo na co budou reagovat.

• Co udělat, aby Vaše propagace a reklama byla skutečně efektivní? Jak můžete předejít plýtvání penězi?

• Pozornost zákazníka a zájem jsou nejdůležitější součástí marketingu a propagace. Jak to udělat?

• Žádné teoretické pravidla: zde se setkáte s praktickými akcemi, se statistikami a výsledky.

• Během těchto 2 dnů pochopíte skutečnou důležitost marketingu v dnešní době, a získáte znalosti základů efektivního PR a strategie „bite“.

Pozvánka na seminář od Piera Paderniho:

Proč přijít na seminář? Co se na semináři dozvíte?

Reference od účastníka semináře:

Doplňující informace

Délka
    2 dny

Trvání
    9:00 - 17:00 hod.

Překladatel
    Alica Piskorová

za 1 osobu 24.970,- Kč bez DPH
    za 2 osoby z firmy: 39.940,- Kč bez DPH

HCA Brno, Jižní náměstí 158/20a, Brno - Dolní Heršpice

Pier Paderni

Mezinárodně uznávaný konzultant a přednášející Hubbard College of Administration, který úspěšně přednáší od r.1981 a má hodnotné zkušenosti na základě praktického použití a výsledků v oblasti manažmentu, marketingu a lidských zdrojů. Je profesionálním konzultantem předních společností v Itálii i mezinárodně, a dodává semináře pro mezinárodně uznávané konzultační a školící společnosti a akademie. Od 1981 Pier dodává semináře a přednášky a různých zemích, včetně: Itálie, Francie, Švýcarska, Rakouska, ČR, Ruska, Španělska, Makedénie, Slovenska, Dánska, Švédska, Německa, USA, Anglie, Izreal, India, Taiwan, v knihovnách Beijing a Tian Tsin.

Přihlášení na seminář

Chcete si nechat poradit? Pošlete nám nezávaznou objednávku o co máte zájem a my se Vám obratem ozveme