15 způsobů, jak vyřešit nejistotu z budoucnosti - ONLINE

Chybí Vám pevné body a jistota v aktuální situaci? Získejte praktické a konkrétní kroky, škály a postupy, které můžete aplikovat na aktuální situaci, a díky kterým dokážete jako firma vyjít z této situace jako vítěz. Rezervujte si své místo na těchto 3 workshopech.

No dates scheduled yet

V současné situaci potřebujete získat pevné body, kterých se budete moci chytit a na kterých postavíte svoji budoucnost.

Proto jsme vytvořili tuto sérii 3 ONLINE workshopů, s názvem "15 způsobů, jak vyřešit nejistotu z budoucnosti".

Na těchto workshopech ale nečekejte žádnou teorii! Dostanete konkrétní návody, které zavedete následně ihned do praxe.

Bližší informace o workshopech najdete na této stránce >> https://motivacelidi.cz/onlineworkshop

Pro koho jsou tyto 3 workshopy určené? Je to něco pro mě?

• Tyto online workshopy jsou pro vás, pokud vnímáte, že nemáte přesně danou strategii, jak tuto situaci zvládnout.
  • Dostáváte se do nejistoty, a začínáte mít obavy z budoucnosti.
  • Tyto online workshopy jsou rozhodně pro vás, pokud máte svou firmu, zaměstnance a vaše výsledky měly za poslední týdny propad. A nebo jste museli zavřít z nařízení vlády a ukončit svou činnost během karantény.
  • Tyto online workshopy jsou pro vás, pokud jste se rozhodli, že tuto situaci s koronavirusem chcete zvládnout a dál fungovat a prosperovat.
  • Tato série 3 online workshopů jsou pro vás, pokud máte za sebou manažerský seminář v HCA Brno.
  • Na druhé straně existují i lidé, pro které tyto online workshopy nejsou vhodné.

Reference:

„Velmi dobrý seminár. Na konci to zacvaklo do seba. Bolo to super.“
    - Vlastimil Bellan, EKO INTERIÉR, s.r.o.

„Bylo to 1*. Jsem nadšený!“
    - Michal Pořádek, Efekta-IZ s.r.o., člen investiční skupiny DRFG

„Dojmy, jako vždy, dobré, pocity ještě lepší 🙂 Hromada pozitivních věcí v jednom balíčku. Děkuji!“
    - Dan Beran, Marbach – Česká republika, spol. s.r.o.

„Pozitivní emoce, naladění na práci a produkci, dobré byly tipy, jak si získat a udržet důvěru zákazníka.“
    - Zuzka Pořádková, Efekta-IZ s.r.o., člen investiční skupiny DRFG

„Spousta praktických tipů. Velký přínos.“
    - Ammar Adday, Agroad s.r.o.

„Som nadšený! :-)“
    - Matej Zvara, Taneční škola B-Original, z.s.

Termíny:
    Termíny budou vytvořeny individuálně.

Délka:
    3x 3 hodiny

9.600,-Kč bez DPH

Workshop je určený:
    pro majitele firem, ředitele a manažery

Je potřeba mít před účastí za sebou nějaký seminář v HCA Brno?
    ANO, je potřeba mít za sebou seminář "12 způsobů zvyšování produktivity práce vedoucích pracovníků"