Jak točit rychlá videa, která zaujmou

Praktický HCA workshop pro všechny, kteří chtějí začít budovat větší PR a důvěru u svých zákazníků.

No dates scheduled yet

Chcete se naučit točit efektivně videa, aby byly rychlé, kvalitní, zajímavé pro zákazníky, nezabrali moc času s úpravou a dokázali vzbudit důvěru u zákazníků?

Pak by pro Vás mohl být řešením právě tento workshop s názvem "Jak točit rychlá videa, která zaujmou", kde to lektor (Martin Kolenička) účastníky nejen naučí, ale společně to i natrénují, a natočí společně první videa!

Proč se zúčastnit tohoto workshopu?

• Videa jsou velmi účinným nástrojem, kterým se dokážeš snadno přiblížit k zákazníkovi a vybudovat si u něj důvěru ještě před samotným jednáním.

• Staví Tě do postavení odborníka, který se nebojí a "má co říci".

• Díky jednomu videu dokážeš najednou oslovit tisíce lidí.

• V období krize, či koronaviru Ti schopnost tvořit dobré rychlé videa pomůže udržet vztahy se zákazníkya obchod.

• Díky videím můžeš tvořit obsah se správným marketingovým sdělením na Vaše firemní sociální sítě, a zvýší se Vám prodej.

• Lidé jsou v dnešní době líní číst, proto si ve chvílích volna pouštějí videa.

• Dobře vím, jak je čas drahý, proto Tě naučím videa točit a zpracovávat opravdu rychle, během pár minut, ať Tě to stojí minimum.

• Je potřeba se své cílové skupině co nejvíce přiblížit, a vybudovat si důvěru. A právě tento druh videí, kde cítí lidský přístup je nejlepší cesta, jak toho docílit.

Tento trénink je pro ty z vás, kteří:

• se chtějí přiblížit více svým zákazníkům a lépe na ně začít komunikovat

• máte představu, že natočit a zpracovat video trvá hodiny a že je to technicky náročné

• máte představu, že tvořit videa můžou jen profíci a ne Vy
  • trávíte hodiny vymýšlením témat a scénářů k videím, které chcete natáčet

• když už nějaké video přeci jen vytvoříte, tak nevíte jak ho rychle v terénu zpracovat a dát do online světa
  • máte jakékoliv obavy, že Vaše videa budou "trapné", nebo ne dostatečně kvalitní, aby je viděli Vaši známí a klienti

• máte co na srdci a rádi byste začali být více vidět

• Reference

Mgr. Michal Pořádek z EFEKTA-IZ s.r.o., člen investiční skupiny DRFG

Inšpiratívne. Veľa som si uvedomila. Krok po kroku získaných veľa vedomostí za krátky čas.“
    – Judit Janíčková, Raj Bývania s.r.o.

„Poučné, plné nových informácií. Velký prínos.“
    Naďa Belovičová, Omni finance, s.r.o.

"Veľmi sa mi to páčilo. Konečne rozumiem ako sa robia videa a hlavne ako sa strihajú!“
    Patrik Marton, Raj Bývania s.r.o.

Veľmi inšpirujúce. Mám koncept ako robiť videá, a teraz to už len robiť. Veľmi praktický návod. Teším sa na to. Som nadšený!“
    Daniel Rusinko, Centrum schopnosti

„Pěkně a detailně zpracovaný kurz. Hodně zajímavých informací. Živá komunikace. Jsem nadšený!“
    Anton Norozov, KSK Precise Motion, a.s.

Super, už se těším na praxi. Jsem nadšený!“
    – Antonín Kopřiva

„Skvelé, tým že som už mal nejaké skúsenosti, tak som teraz pochopil, ako na to ísť správne. Pretože body sú dôležité, aké otázky si klásť a ako video zostrihať. Bomba! Som nadšený!“
    Ondrej Prívara, OP WOOD s.r.o.

„Dnes jsem získala hodně informací k tomu, abych efektivně zvládla natočit první videa. Mám ucelený koncept toho, jak to dělat. Zbytek bude na praxi.“
    Irena Švecová, Studijní centrum BASIC Havlíčkův Brod, z.s.

Naučilo mě to jak správně si vytvořit scénář v čem je účel marketingu.“
    Nicola Brychtová, Pekárny Blansko a.s.

1 den

4.500,-Kč bez DPH