Brno, ČR    +420 543 211 321    Marketing HCABrno

Jak zvládat zaměstnance?

Jak zvládat problematické a nepříznivé reakce zaměstnanců? A jak znovu rozběhnout společný účel? Naučte se používat Etické pohovory v praxi.Martin Kolenička

No dates scheduled yet

Základní informace

Klíčovou věcí, která firmou hýbe správným směrem, jsou skvělí lidé. Pokud máte ve firmě dobré a schopné lidi, dokážou vaši firmu posunout ke skvělým výsledkům.

Pokud má člověk potenciál, a chce pracovat, pak bude radost s ním pracovat i z pohledu šéfa. Co ale dělat, když najednou začne ten samý člověk být po nějakém čase mrzutý, začne vám trochu odmlouvat, nebo mít nějaké protizáměry? Jak ho znovu probudit a rozběhnout?

Právě k tomu účelu se častokrát používají Etické pohovory. Jsou to pohovory, kterými člověka tzv. probouzíte, aby našel znovu váš účel, který tam máte a aby on sám na něm začal opět pracovat.

Díky těmto krátkým pohovorům dokážete rychle objevit u každého člověka motiv jeho činností a zvládnout jakoukoliv problematickou nebo nepříznivou reakci, ať už ve firmě, nebo doma.

Jedná se o velmi prakticky zaměřený seminář, kdy si pod odborným vedením natrénujete, jak snadno a rychle můžete zvládnout nejrůznější situace, které se ve Vaší firmě můžou objevit.

Témata

 • Co je to etika a morálka?

 • 2 pravidla pro šťastný život

 • Jaký má dopad neetika ve firmě?

 • Jaké jsou indikátory neetiky?

 • Jak správně zvládnout problematické lidi?

 • Jak probudit člověka, aby znovu nabil svůj účel ve firmě?

 • Jak člověka nastartovat a znovu rozběhnout?

 • Jak, kdy a za jakých okolností použít etický pohovor?

 • Jaké jsou nejčastější chyby etických pohovorů?
 • Reference
  “Byl to pro mě velký přínos! Spokojenost, půjde o to si uvedené vědomosti dostat do praxe. V praxi chci určitě využít etický pohovor a backflash.“
  - Pavel Polehňa, BEMETA DESIGN s.r.o.

  Doplňující informace

  Trvání / délka
  1/2 dne

  Délka
  14:00 - 18:00 hod.

  Cena
  4 900,- Kč bez DPH

  Místo konání
  HCA Brno, Jižní náměstí 158/20a, Brno - Dolní Heršpice

  Martin Kolenička

  Martin Kolenička

  Je výkonný ředitel HCA Czechia, trenér, konzultant a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti marketingu, obchodu a řízení. S aplikováním know-how pro významné České firmy však začal již v roce 1997, v rámci svého působení v Business Success. Samotnému přednášení, trénování a koučinku se věnuje od roku 2000.

  Přihlášení na seminář

  Chcete si nechat poradit? Pošlete nám nezávaznou objednávku o co máte zájem a my se Vám obratem ozveme