Ako zvýšiť zisk pomocou správneho finančného plánovania

Annamária Čirke "Ria"

No dates scheduled yet

Základní informace
Kurz je určen pro majitele, výkonných ředitelů a finančních ředitelů firem. Řízení financí ve společnosti je obecně ve špatném stavu. Důkazem toho jsou zadlužené státy a města, krachující firmy. Pravou příčinou tohoto stavu je obecná neznalost skutečných základů ekonomiky, množství nepochopení a falešných teorií řídící vedoucí pracovníci. Tento kurz popisuje zásady zdravého rozumu při řízení financí v libovolné společnosti. Ti, kteří mají hodně peněz a poctivě si je vydělali, se řídí přesně podle těchto zásad. V kurzu se naučíte ty nejdůležitější principy řízení financí - jak vytvořit zdroje, jak správně plánovat výdaje, jak si zachovat dobrou pověst a solventnost, a hlavně jak si vlastními chybami nezničit to, co jste tak tvrdě vydělali.

Témata

• Znáte jednoduchou, ale výstižnou definici pojmu "peníze"?

• Jak souvisí produkce s penězi?

• Co je při podnikání hlavním klíčem k finančnímu úspěchu?

• Jako nejpřesnější stanovíte, po čem je poptávka ve vaší oblasti podnikání?

• Znáte základní pravidlo při financování jakéhokoli podnikání?

• Máte pod kontrolou všechny své zdroje příjmu?

• Zachrání přísná šetřící opatření špatnou finanční situaci ve firmě?

• Jakým způsobem a při jaké výši obratu začít vytvářet finanční rezervu?

• Kdy a na co použít prostředky z rezervního fondu? Kdo o tom rozhoduje?

• Podle čeho rozhodnout, zda něco koupit a zda ne? Kdo všechno může dělat nákupy pro firmu?

• Chcete snížit běžné výdaje ve firmě?

• Podle čeho nastavit hranici výšky výdajů pro jednotlivé části firmy?

• Závisí finanční kredit jen od absolutní výšky peněz na účtu?

• Znáte 7 zásad solventnosti?

• Jak se zbavit nálepky nespolehlivého a neukázněného plátce svých závazků?

• Jak správně udělat finanční plán?

• Na čem může v praxi ztroskotat i dobře udělaný finanční plán?

• Máte přehled svých nejnutnějších výdajích?

• Víte, jaké je pro vaši firmu finanční minimum, při kterém se ještě dá přežít?

• Jak se zbavit dluhů z minulosti?

• Jak zvládat stavy finanční nouze tak, aby vám to neudělalo špatné jméno?

• Reference
    "Je to dokonalý refresh toho, co jsem ve firmě teď dělal jen asi 7 – 10%. Teď tuto technologii zavedu kompletně a jdu dobýt svět expanzí a rozkvětem.“
    – Lightway, s.r.o.

"Na tomto kurze som získal klúčové odpovede a nástroje ako zisk zapríčiniť a mať peniaze. Mój finančný plan už použivam rok ale par klúčových vecí mi tam chybalo. Teraz ich zapracujem a viem že to bude fungovať."
    - Raj Bývania s.r.o.

„Mám ucelený koncept toho, jak řídit finance a hlavně cashflow. A cítím, že je mám pod kontrolou a nemůže se teď stát, že bychom měli problém s nedostatkem peněz."
    - Foreigners.cz, s.r.o.

3 dny

30.970,-Kč bez DPH

HCA Brno, Jižní náměstí 158/20a, Brno - Dolní Heršpice

Annamária Čirke "Ria"

Supervizorka, konzultantka a poradkyně pro vzdělávání. Supervizi a poradenství se věnuje od roku 2013. Po letech působení v obchodní firmě na různých pozicích, kde získala množství praktických zkušeností se začala věnovat osobnímu rozvoji. Po absolvování speciálních kurzů v této oblasti jí dosažené výsledky natolik ohromily, že se rozhodla i ona tyto kurzy dodávat. "HCA Brno je pro mě ideální místo, kde dokážu využít všechny moje dosavadní zkušenosti a know-how a pomoct podnikatelům dosáhnout požadovaných výsledků."