Efektivní marketing

Jak dělat skutečně efektivní marketing? Na co se v marketingu zaměřit, aby to přinášelo co má, a zbytečně jste nevyhazovali peníze a čas za něco, co nic nepřináší?

17. 05. 2024 — 18. 05. 2024, Brno

Existuje několik základních principů, které když pochopíte, tak toho můžete velmi jednoduše dosáhnout! Přijďte se inspirovat na seminář Maťa Koleničky, který Vám představí základní principy, které když skutečně pochopíte, tak Vám celý marketing začne dávat najednou smysl a vše začne fungovat!

Budete překvapeni z toho, jak jednoduché a zábavné to vlastně je!

Přestaňte hádat a jděte na jistotu. Na semináři se naučíte komunikovat na zákazníky tak, aby je Vaše komunikace skutečně oslovila a oni pak udělali přesně to, co chcete!

Díky semináři odhalíte nejčastější důvody, proč marketing nepřináší ty výsledky, které chcete. Dostanete návod, co konkrétně by se dalo vylepšit, pozměnit, zavést, případně úplně změnit.

Zahoďte představu, že je marketing náročný!

Každá marketingová strategie, pokud je správně vytvořená, tak musí přinést úspěch! Pokud Vám zatím nepřináší ty správné výsledky, tak přijďte na seminář.

Jedná se o 2 dny plné tipů a názorných ukázek a cvičení, díky kterým získáte jistotu, na co se v marketingu zaměřovat a jak postupovat. Naučíte se jak vytvořit funkční marketingovou strategii, která Vám pomůže v růstu a expanzi.

Ideální je zúčastnit se semináře i s kolegou z marketingu, abyste společně upravili, či rovnou vytvořili funkční marketingovou strategii a aplikovali ji do firmy společně.

Seminář je sestaven tak, aby se účastníci mohli kdykoliv k tématu vyjádřit, položit lektorovi otázky, týkající se jejich firmy či oboru. A během 2 dnů tak pochopíte skutečnou důležitost marketingu v dnešní době.

Základní témata semináře:

• Rozdíl a vztah mezi marketingem, propagací, reklamou a PR.

• Skutečný účel, cíl a produkt marketingu. Základní předpoklady marketingu.

• Jaký je produkt marketingu?

• Jak přitáhnout pozornost klienta?

• Co dělat, abyste zjistili, co lidé chtějí a nebo na co budou reagovat.

• Kdo je moje cílová skupina?

• Jak funguje marketingový trychtýř?

• Jak získat nové kontakty?

• Jaká je analýza konkurence?

• Jak vytvořit dobrý reklamní materiál?

• Jak využívat průzkumy v marketingu?

• Jak na funkční příspěvky na sociálních sítích

• Jak budovat na síti neustále rostoucí databázi?

• Jak komunikovat s marketingovou agenturou?

• Co udělat, aby Vaše propagace a reklama byla skutečně efektivní? Jak můžete předejít plýtvání penězi?

• Reference od účastníků semináře:
    Perfektní, nové impulsy, nové trendy v praxi.“ – Jan Koubek, Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.

Bylo to super, přátelské, příjemná atmosféra.“ – Patrik Simon, STEPA s.r.o.

Nové poznatky, na co si dát pozor. Jsem nadšený!“ – Jakub Mikšíček, MJ Group s.r.o.

„Nové know-how, jak v současné době dělat a zadávat marketing. Jsem nadšený!“ – Martin Bláha, Velecký s.r.o.

„Fajn, ukázka z tvorby na IG v praxi.“ – Kristýna Cigánková, Evora Design s.r.o.

„Seminář byl užitečný a přinesl ucelený pohled na marketing.“ – Veronika Marečková, K-net Technical International Group, s.r.o.

„Super, pozitivní, hlava plná nových návodů.“ – Lucie Matějíková, Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.

„Celkově jsem spokojený, že jsem získal konkrétní „pevné body“ při tvorbě propagačních materiálů.– Petr Minařík, MT Spray s.r.o.

„Celkové dojmy jsou pozitivní (silný zájem). Líbí se mi, že teď vím, na co se mám v reklamě zaměřovat a hodnotit.“ – Firas Oukde, MyEvent s.r.o.

Skvělé a praktické informace, jak na marketing. Pro mě to byla velká osvěta do tohoto tématu a lepší, jak 2 roky studia. Dobré tipy a dobrý start.“ – Jana Čechová, Kredoline s.r.o.

„Super! Jsem nadšený!“ – Samir Al-farra, United Platform s.r.o.

Paráda. Ďakujem pekne. Som nadšená!“ – PhDr. Petra Briedoňová

Mnoho informací, které jsem ani netušila, že marketing obsahuje. Díky. Jsem nadšená!“ – Kateřina Soukupová, THERMOSERVIS – TRANSPORT s.r.o.

Plný elánu pustit se do tvoření marketingu. Jsem nadšený!“ – Ondřej Hošek, LesProfi s.r.o.

2 dny

24.970,- Kč bez DPH