Brno, ČR    +420 543 211 321    Marketing HCABrno

Project Description

29/07/2014

Rád bych v krátkosti shrnul naši dosavadní spolupráci s Vámi osobně, jako konzultantem a trenérem, pro mě a moji firmu J&T SYSTEM s.r.o.

Od začátku spolupráce jsem prošel několik Vašich seminářů pod Vašim vedením a můžu zpětně říct, že každý z nich jednotlivě mě velmi nadchl a postupně otevřel oči. Váš profesionální přístup a styl s jakým jednotlivé semináře vedete je obdivuhodný. Jste podle mě opravdu profík na svém místě.

Upřímně mohu říci, že z některých kurzů jsem měl obavy, ale pod Vašim vedením jsem těmito tréninky lehce prošel. Za to jsem opravdu vděčný, protože vnímám, že přínos některých cvičení do života a do firmy je pro mě opravdu obrovský.

Díky mým dlouholetým zkušenostem mohu říci, že od začátku naší spolupráce jsem daleko stabilnější. Technologii jsem si v praxi ověřil a vím, že funguje, navíc jsem získal know-how na to jak dále pokračovat, abychom byli úspěšní.

Naši spolupráci proto hodnotím jako velice kvalitní a efektivní a určitě bych rád tímto vyjádřil přesvědčení o setrvání naší dobré spolupráce i v nadcházejícím období.

Za J&T SYSTEM s.r.o.
Tomáš Tichý
majitel

Project Details