Brno, ČR    +420 543 211 321    Marketing HCABrno

Project Description

Vitar, s.r.o.
29/07/2014

Přijměte prosím naše poděkování za workshopy, které naší firmě dodáváte. Výsledky, které se dostavily v podobě vyšší kompetence a porozumění zaměstnanců odrážející se na jejich výsledcích, jsou více než uspokojivé. I když se naší firmě nevedlo v minulých letech špatně, nyní máme před sebou reálnou vizi dalšího vzestupu.

Začaly velmi dobře fungovat nástroje, které na přednáškách lidem předáváte. Vidíme, jak jsou ihned řešeny problémy, nad kterými dříve někdo mávl rukou nebo je zkoušel nevidět. To má pozitivní vliv na komunikaci, která se zlepšuje a na to, že jsou si lidé více vědomí svých výsledků. Jediným důvodem, proč věci nebyly řešeny, bylo, že lidé neměli ty správné nástroje na jejich řešení.

Děkujeme i za to, že i ti nejúspěšnější obchodníci najednou vidí, že mají možnost se zlepšit. Workshopy jsou pro ně skvělou motivací a po několika letech se setkávají se školitelem, se kterým je to opravdu baví. Důvod je jednoduchý. V praxi používají to, co se na workshopu naučili a proto se těší na každé další setkání s Vámi.

Věříme, že workshopy, které jsme po výše popsaných zkušenostech naplánovali na letošní rok, pomohou naší firmě k další a rychlejší expanzi.

Za Vitar s.r.o.
Bc. Vladimír Polášek
Generální ředitel

Project Details

 

Získejte inspiraci a know-how pro budoucnost Vaší firmy!

 

 Zúčastněte se 1. Business HCA Konference v ČR!

 

 

Rezervujte si místo ►► www.hcabrno.cz