Brno, ČR    +420 543 211 321    Marketing HCABrno

Proč spolupracujeme s firmou Foreigners?

I ve Foreigners ví, že pravidelná školení, tréninky a motivační přednášky jsou základem úspěšného podnikání a zdravého fungování firmy.

 

Kdo jsou Foreigners a proč spolupracují s námi?

Hlavní misí Foreigners je pomáhat cizincům cítit se v České republice jako doma. Tato relokační agentura se sídlem v Brně a pobočkami v dalších 5 městech (Praha, Hradec Králové, Olomouc, Plzeň, Ostrava) nabízí komplexní služby pro tak zvané expaty, tedy cizince, kteří se v České republice rozhodli usadit na delší dobu než je třeba jen několik týdnů: pomáhají jim s vízem a ubytováním, poskytují asistenci při zařizování zaměstnanecké karty, zdravotního pojištění, živnostenského listu a spoustou dalšího, co lidé cizí národnosti v Česku potřebují a chtějí.

Kromě služeb pro cizince, Foreigners spolupracují také s Čechy: na jedné straně s majiteli nemovitostí, kterým spravují byty a domy a mezi svými klienty jim pomáhají najít vhodné nájemníky či kupce, na straně druhé s personálními odděleními většinou mezinárodních korporátních firem, kterým zajišťují hladkou relokaci jejich zahraničních zaměstnanců.

V týmu Foreigners panuje neuvěřitelně přátelská atmosféra, kde každý z členů týmu se vždycky snaží pomoci, podpořit a postarat se jak o klienty, tak o své kolegy, díky čemuž firma vytváří příjemné pracovní prostředí, plné motivace a nadšení do práce. Velkou roli v tom hraje i HCA, které pravidelně dodává semináře jak pro vedení agentury, tak i pro celý tým, kde se všichni společně inspirují, poznávají nové věci a tím se neustále rozvíjí jak osobnostně, tak po pracovní stránce.

 

“Díky HCA jsme zaznamenali velkou expanzi. Před pěti lety nám konzultant HCA řekl: Proč byste nemohli dělat obrat 400 tisíc Kč? A my jsme řekli: “To ne, to nevíme, jak udělat.” Po třech letech jsme byli v situaci, kdy dělat obrat pouze 400 tisíc bylo ještě míň než nezbytné minimum. Obraty se nám od té doby víc než ztrojnásobili,” prozradil Vojtěch Stehno, spoluzakladatel a CEO Foreigners.

 

 

Jak probíhá naše spolupráce s Foreigners:

 

Užitečné odkazy:

Služby pro expaty: www.foreigners.cz

Služby pro majitele nemovitostí: www.foreigners.cz/cs

Odebírejte Foreigners newsletter (angličtina, čeština): http://www.foreigners.cz/newsletter

 

 

Společná fotografie po interním workshopu:

  • 0 Komentářů

0 Komentáře

Vložit příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *