Brno, ČR    +420 543 211 321    Marketing HCABrno

Úspěšný rok 2016 – tentokrát hned ze startu!

Určitě mi dáte za pravdu, že jednou z nejdůležitějších schopností šéfa je schopnost komunikovat. Když člověk začíná podnikat, tak není zkušený, ale tím, jak je nadšený a plný nové budoucnosti, je to příjemné. Mluví se svými kolegy o krásných cílech a vztahy jsou velmi příjemné. Komunikovat s lidmi plnými nadšení a tvořivosti je velmi příjemné.

Když se postupem času stabilizuje produkce, přicházejí od některých lidí tzv. dramatizace a to je to, co mě jako šéfa trochu rozčiluje a začínám na tyto lidi tlačit. Můj tlak potom vyvolává protitlak a ve firmě mám někdy napětí.

V podstatě až teď se ukazuje, do jaké míry jsem dobrý v komunikaci, ve schopnosti zvládat ty těžší situace. I když šéf většinou komunikuje s kolegy v příjemné emoci, jsou výjimečné situace, které jsou náročné a ty potom berou hodně pozornosti i přestože trvají relativně krátký čas. Například krátká hádka mi zaměstnává mysl někdy i pár dní.

Umění komunikovat se neukazuje, když lidé ve firmě chtějí naplno přispívat, ale když někdo dramatizuje, když se mu nechce. To je moment, kdy je potřebné prokázat komunikační schopnosti.

 

A jak jste na tom s komunikací Vy?

– Daří se Vám přenést komunikací vždy každou Vaši myšlenku tak, jak chcete?

– Dokážete v klidu ustát nevrlého zákazníka?

– Jste někdy z nějaké diskuse, nebo výměny názorů unavení?

– Máte pocit, že Vám kolega, či přítel/kyně jednoduše občas nerozumí?

– Chcete se v lednu nastartovat tak, že Vám nadšení vydrží po celý rok?

 

Pokud chcete zvýšit Váš záměr a schopnost dosáhnout toho, co chcete, pak se s Vámi v lednu rádi potkáme na našem komunikačním tréninku:

 

Komunikační trénink vyšší školy

Termín: 3.-10.1.2016

Místo: Brno

Jedná se o náročný tréninkový kurz pro šéfy, obchodníky a pracovníky, kteří jsou v každodenním styku se zákazníky, či podřízenými.

penny skateboard nero | UGG Boots for Women | TRX Pas Cher.

Účelem kurzu je zvládnout standardní sociální komunikaci a naučit se používat záměr. Cílem je růst schopností účastníka, který je založený na odbourávání vnitřních bariér, které brání v efektivní komunikaci a rozvíjení sebejistoty.

Díky našim ověřeným zkušenostem je lednový termín věnovaný tomuto tréninku naproto ideální! Hned od ledna tak můžete nastartovat rok 2016 s novým elánem a nadšením, a v kombinaci s nově získanými znalostmi tak můžete posunout Vaši firmu na mnohem vyšší úroveň!

Pročtěte si také bližší informace o semináři.

– Mgr. Martin Kolenička

  • 0 Komentářů

0 Komentáře

Vložit příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *