Jak točit rychlá videa, která zaujmou

Praktický HCA workshop pro všechny, kteří chtějí začít budovat větší PR a důvěru u svých zákazníků.

Martin Kolenička

27. 01. 2021, Brno

Chcete se naučit točit efektivně videa, aby byly rychlé, kvalitní, zajímavé pro zákazníky, nezabrali moc času s úpravou a dokázali vzbudit důvěru u zákazníků?

Pak by pro Vás mohl být řešením právě tento workshop s názvem "Jak točit rychlá videa, která zaujmou", kde to lektor (Martin Kolenička) účastníky nejen naučí, ale společně to i natrénují, a natočí společně první videa!

Více informací o workshopu si můžete přečíst ZDE.

Proč se zúčastnit tohoto workshopu?

• Videa jsou velmi účinným nástrojem, kterým se dokážeš snadno přiblížit k zákazníkovi a vybudovat si u něj důvěru ještě před samotným jednáním.

• Staví Tě do postavení odborníka, který se nebojí a "má co říci".

• Díky jednomu videu dokážeš najednou oslovit tisíce lidí.

• V období krize, či koronaviru Ti schopnost tvořit dobré rychlé videa pomůže udržet vztahy se zákazníkya obchod.

• Díky videím můžeš tvořit obsah se správným marketingovým sdělením na Vaše firemní sociální sítě, a zvýší se Vám prodej.

• Lidé jsou v dnešní době líní číst, proto si ve chvílích volna pouštějí videa.

• Dobře vím, jak je čas drahý, proto Tě naučím videa točit a zpracovávat opravdu rychle, během pár minut, ať Tě to stojí minimum.

• Je potřeba se své cílové skupině co nejvíce přiblížit, a vybudovat si důvěru. A právě tento druh videí, kde cítí lidský přístup je nejlepší cesta, jak toho docílit.

Tento trénink je pro ty z vás, kteří:

• se chtějí přiblížit více svým zákazníkům a lépe na ně začít komunikovat

• máte představu, že natočit a zpracovat video trvá hodiny a že je to technicky náročné

• máte představu, že tvořit videa můžou jen profíci a ne Vy
  • trávíte hodiny vymýšlením témat a scénářů k videím, které chcete natáčet

• když už nějaké video přeci jen vytvoříte, tak nevíte jak ho rychle v terénu zpracovat a dát do online světa
  • máte jakékoliv obavy, že Vaše videa budou "trapné", nebo ne dostatečně kvalitní, aby je viděli Vaši známí a klienti

• máte co na srdci a rádi byste začali být více vidět

Doplňující informace

Délka
    1 den

Trvání
    9:00 - 17:00 hod.

4.500,-Kč bez DPH

HCA Brno, Jižní náměstí 158/20a, Brno - Dolní Heršpice

Martin Kolenička

Je výkonný ředitel HCA Czechia, trenér, konzultant a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti marketingu, obchodu a řízení. S aplikováním know-how pro významné České firmy však začal již v roce 1997, v rámci svého působení v Business Success. Samotnému přednášení, trénování a koučinku se věnuje od roku 2000.

Přihlášení na seminář

Chcete si nechat poradit? Pošlete nám nezávaznou objednávku o co máte zájem a my se Vám obratem ozveme