Brno, ČR    +420 543 211 321    Marketing HCABrno

O nás

Hubbard College of Administration Brno (HCA Brno) je součástí celosvětové sítě škol Hubbard College of Administration, s centrálou v Los Angeles. Ty stejné informace úspěšně učíme na Taiwanu, Austrálii, USA, Itálii, Rusku, Španělsku či na Slovensku.

V Brně založil Mgr. Martin Kolenička pobočku HCA 9.3.2011.

Našimi klienty jsou jak malé firmy od malých živnostníků tak i nadnárodní korporace. Spolupracujeme hlavně s firmami z Brna, či okolí. V posledních letech však stále více i s firmami z Prahy a Ostravy, kde budeme do budoucna otevírat další pobočky.

Kdo se o vás stará

Náš obchodní tým - Brno a okolí

Martin Kolenička – výkonný ředitel, supervizor, lektor (manažment, obchod)

 Je výkonný ředitel HCA Brno, trenér, konzultant a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti marketingu, obchodu a řízení. S aplikováním know-how pro významné České firmy však začal již v roce 1997, v rámci svého působení v Business Success. Samotnému přednášení, trénování a koučinku se věnuje od roku 2000.
 
E-mail: kolenicka@hcaczechia.cz
Ondřej Křelina (konzultant, poradce pro vzdělávání)

Annamária Čirke „Ria“ (konzultantka, poradce pro vzdělávání, supervizorka, auditor)

Jan Kovář (konzultant, poradce pro vzdělávání, supervizor, auditor)

Anna Šmigová (konzultant, poradce pro vzdělávání, auditor)

 

Tomáš Barňák (konzultant, poradce pro vzdělávání)

Gabriela Mrkvicová (konzultant, poradce pro vzdělávání)

Radim Kočí (telefonista)

  • GSM: +420 720 230 705
  • E-mail: prednasky@hcaczechia.cz

Petr Jánský (lektor, konzultant, poradce pro vzdělávání)

Obchodní tým - Praha a okolí

Filip Mlčoch (konzultant, poradce pro vzdělávání)

  • GSM: +420 775 260 000
  • E-mail: phil.mlcoch@gmail.com
  • Linkedin

Radka Knapová (konzultant, poradce pro vzdělávání)

  • GSM: +420 603 365 373
  • E-mail: rknapova@gmail.com
  • Linkedin 

Alina Habron (poradce pro vzdělávání)

Administrativa a back office

Hanka Hasaliková (zástupkyně ředitele, personalistka, marketing)

Dagmar Jasná (finance a organizace seminářů)

Naši lektoři HCA

Heimo Bucerius – lektor (seminář: Finanční prosperita)

Je trénovaným finančním a manažerským konzultantem Hubbardové technologie manažmentu. S více jak dvacetiletou zkušeností přednáší semináře o finančním a strategickém plánovaní, marketingu a firemní struktuře. Osobně odškolil už více jak 5000 účastníků z různých oblastí. Jeho další firma, KONZEPT plus GRUNDBESITZ, GmbH., se věnuje poradenství v oblastích prodeje a stavby nemovitostí a realit, strategických investic, finančních produktů a majetkového a osobního pojišťovnictví. K dnešnímu dni pomohli korporátním a individuálním klientům prodat, získat anebo investovat do 10 260 nemovitostí a strategických investic. Žije v Německu.

Miroslav Ostrý – lektor (seminář: Strategický manažment)

Je lektorem společnosti HCA Brno, a od roku 1984 absolventem oboru Ekonomika a řízení na VÚT v Brně. Od r.1984 do r.1991 byl postupně projektantem, samostatným projektantem a vedoucím projektantem KOVOPROJEKTA Brno. Od r.1991 do r.1995 byl postupně stavbyvedoucím, ředitelem a následně spolumajitelem stavební firmy. Od r.1995 do r.2003 byl manažerem projektu ve firmě zabývající se projektováním, realizací a rekonstrukcí staveb. V současné době je předsedou představenstva (od roku 2006) a členem představenstva ve dvou úspěšných českých strojírenských firmách.

Jan Spáčil – lektor (marketingové přednášky)

Jan Spáčil je marketingovým specialistou, lektorem a koučem s více než 15 letou praxí. Jeho workshopy a přednáškami prošlo za poslední 2 roky více než 500 účastníků. Podílel se na marketingových strategiích pro společnosti jako je Czech Computer, Performia, Delfín travel nebo Lightway. Již 5 let přednáší a vede workshopy zaměřené na marketing a PR. V roce 2010 vytvořil online aplikaci Quanda. Quanda je online software, který unikátním způsobem kombinuje nástroje pro email marketing, online dotazníky a webové formuláře. Quandu dnes používají stovky zákazníků v 15 zemích světa.

Ladislav Pavlík – lektor (seminář: Jak vybudovat nesmrtelnou firmu?)

Je prezidentem Školy manažmentu L. Rona Hubbarda, kterou založil v září 2001. Má 20-ti leté praktické zkušenosti v oblasti manažmentu. Od roku 1991 až do roku 2000 byl spolumajitelem úspěšné firmy, která měla 120 zaměstnanců a 5 poboček na území SR. Od roku 1997 se věnuje vzdělávání, jeho přednášky o manažmentu, mezilidských vztazích, komunikaci, řešení stresu a organizování firmy, absolvovalo více jak 5500 manažerů firem. V ČR i v SR zavedl do života přes 200 firemních struktur. Škola manažmentu se pod jeho vedením stala nejúspěšnější školou v celé mezinárodní síti. Připravuje na vydání knihu o Praktickém manažmentu.

Zdeňka Škochová – lektorka (seminář: Jak získat více zákazníků na svoji stranu?)

Zdeňka je výkonná ředitelka společnosti PROSPECTEA Česká republika, s.r.o., konzultantka a trenérka odborné přednášky a workshopu. Na poli PR a marketingu se pohybuje již od roku 2011. Aktivně pomáhá u klientů se strategií jejich komunikace a pod jejím vedením bylo vytvořeno již více než 80 firemních časopisů a dalších médií, vyhodnotila přes 100 marketingových a PR analýz. Se svým týmem vytvořila desítky článků, které se objevují na internetu i v tištěných médiích.