Hubbard College of Administration s.r.o. (HCA Brno, HCA Czechia)

Hubbard College of Administration s.r.o. (HCA Brno – HCA Czechia) je součástí celosvětové sítě škol Hubbard College of Administration, s centrálou v Los Angeles. Ty stejné informace úspěšně učíme na Taiwanu, Austrálii, USA, Itálii, Rusku, Španělsku či na Slovensku.

V Brně založil Mgr. Martin Kolenička pobočku HCA 9.3.2011.

Našimi klienty jsou jak malé firmy od malých živnostníků tak i nadnárodní korporace. Spolupracujeme hlavně s firmami z Brna, či okolí. V posledních letech však stále více i s firmami z Prahy a Ostravy, kde budeme do budoucna otevírat další pobočky.

Pobočka Brno:

Martin Kolenička – výkonný ředitel, supervizor, lektor (manažment, obchod)

Je výkonný ředitel HCA Brno, trenér, konzultant a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti marketingu, obchodu a řízení. S aplikováním know-how pro významné České firmy však začal již v roce 1997, v rámci svého působení v Business Success. Samotnému přednášení, trénování a koučinku se věnuje od roku 2000.

E-mail: kolenicka@hcaczechia.cz
Ondřej Křelina (konzultant, poradce pro vzdělávání)

Annamária Čirke „Ria“ (konzultantka, poradce pro vzdělávání, supervizorka)

Jan Kovář (konzultant, poradce pro vzdělávání, supervizor)

Anna Šmigová (konzultant, trenér, poradce pro vzdělávání)

Tomáš Barňák (konzultant, poradce pro vzdělávání)

Gabriela Mrkvicová (konzultant, poradce pro vzdělávání)

Pobočka Praha:

Alina Habron (poradce pro vzdělávání)

Radka Knapová (konzultant, poradce pro vzdělávání)

• GSM: +420 603 365 373
  • E-mail: rknapova@gmail.com

Filip Mlčoch (konzultant, poradce pro vzdělávání)

• GSM: +420 775 260 000
  • E-mail: phil.mlcoch@gmail.com

Administrativa a back office:

Petr König (organizace seminářů)

Simona Beránková (asistentka ředitele, personalistka, marketing, poradkyně pro vzdělávání, konzultant)

Hanka Maršálová (fakturace, účetnictví)

• GSM: +420 543 211 321, +420 605 280 099
  • E-mail: finance@hcaczechia.cz

Dagmar Zedníková, dříve Jasná (telefonistka)

Externí lektoři HCA:

Heimo Bucerius – lektor (seminář: Finanční prosperita)

Je trénovaným finančním a manažerským konzultantem Hubbardové technologie manažmentu. S více jak dvacetiletou zkušeností přednáší semináře o finančním a strategickém plánovaní, marketingu a firemní struktuře. Osobně odškolil už více jak 5000 účastníků z různých oblastí. Jeho další firma, KONZEPT plus GRUNDBESITZ, GmbH., se věnuje poradenství v oblastích prodeje a stavby nemovitostí a realit, strategických investic, finančních produktů a majetkového a osobního pojišťovnictví. K dnešnímu dni pomohli korporátním a individuálním klientům prodat, získat anebo investovat do 10 260 nemovitostí a strategických investic. Žije v Německu.

Miroslav Ostrý – lektor (seminář: Strategický manažment)

Je lektorem společnosti HCA Czechia, a od roku 1984 absolventem oboru Ekonomika a řízení na VÚT v Brně. Od roku 2006 do současnosti postupně řídil tři společnosti.

Ladislav Pavlík – lektor (seminář: Jak vybudovat nesmrtelnou firmu?)

Je prezidentem Školy manažmentu L. Rona Hubbarda, kterou založil v září 2001. Má 20-ti leté praktické zkušenosti v oblasti manažmentu. Od roku 1991 až do roku 2000 byl spolumajitelem úspěšné firmy, která měla 120 zaměstnanců a 5 poboček na území SR. Od roku 1997 se věnuje vzdělávání, jeho přednášky o manažmentu, mezilidských vztazích, komunikaci, řešení stresu a organizování firmy, absolvovalo více jak 5500 manažerů firem. V ČR i v SR zavedl do života přes 200 firemních struktur. Škola manažmentu se pod jeho vedením stala nejúspěšnější školou v celé mezinárodní síti. Připravuje na vydání knihu o Praktickém manažmentu.

Sergej Pavljuk – lektor (seminář: Jak využít LinkedIn pro můj business)

Sergej Pavljuk je marketérem s 10 lety praxe. Jeho specializací je B2B marketing a obchod mezi firmami. Vlastní videoprodukci OneStory s.r.o., je moderátorem pořadu Na příběhu záleží a LinkedIn influencerem se stovkami tisíc zobrazení příspěvků měsíčně. V tento okamžik řídí přes 70 aktivních kampaní na LinkedIn, které získávají výrobním, IT, finančním a dalším společnostem nové firemní klienty. V Česku, na Slovensku a v zahraničí.

Petr Jánský – lektor (seminář: Jak sepsat směrnice a klobouky)

Je konzultant, trenér a poradce pro vzdělávání ve společnosti HCA Brno, který pomáhá podnikatelům a jejich spolupracovníkům naplňovat jejich vize a expandovat. Specializuje se na efektivní sepsání a používání pracovních popisů a firemního know how. Práci s lidmi se věnuje aktivně od roku 2005. Část své profesní kariéry strávil ve Velké Británii v oblasti personalistiky a jen za posledních několik let pomohl v HCA Brno vytvořit cca 100 pracovních popisů a úspěšné vytvořil řadu firemních struktur. Je dále vytrénovaným přednášejícím v oblasti lidské mysli. Je ženatý a jeho žena se věnuje osobnímu rozvoji.