Brno, ČR    +420 543 211 321    Marketing HCABrno

Jak zvýšit prodej pomocí efektivního e-mail marketingu?

Chcete znát také drobnosti, které často rozhodují o tom, zda celá kampaň skončí úspěchem či neúspěchem? Pak přijďte na naši novou odbornou přednášku!Jan Spáčil

No dates scheduled yet

Základní informace

S mnohými klienty čas od času narážíme na problematiku efektivity e-mail marketingu. Mnoho společností má s tímto typem marketingu zkušenosti, a mnozí z nich začínají nebo se teprve začít chystají.
Nyní máte jedinečnou příležitost si vyslechnout odborné rady od Ing. Jan Spáčila, který během posledních let viděl mnoho realizovaných e-mailových kampaní. Jen za poslední rok ze systému Quanda odeslal více než 7 800 e-mailových kampaní s celkovým počtem téměř 10 000 000 odeslaných e-mailů.
Jak sám pan Spáčil uvádí: "Mnoho z těchto kampaní bylo velmi úspěšných, ale také jsem měl možnost vidět celou řadu chyb, které lidé při jejich vytváření dělají.
Zjistili jsme, jaké klíčové prvky obsahují úspěšné e-mailové kampaně, které fungují. Také jsme zjistili, které prvky naopak v těch méně úspěšných kampaních chyběly a které způsobují velmi nízkou odezvu a velmi slabý nebo žádný dopad na prodejní výsledky."
Chcete znát drobnosti, které často rozhodnují o tom, zda celá kampaň skončí úspěchem či neúspěchem? Pak přijďte na naši novou odbornou přednášku, kterou startujeme již tento měsíc!

Témata

 • Jak sestavit účinnou e-mail marketingovou strategii.

 • Jak efektivně zjistit, jak a o čem se svými potenciálními a stávajícími zákazníky komunikovat, aby se na vaše e-maily těšili, četli je a reagovali na ně.

 • Jak získávat opakovaně kontakty na potenciální zákazníky a rychle zvětšit svou databázi kontaktů.

 • Jak využít marketingovou automatizaci ke zvýšení vašeho prodeje.

 • Jak to vše zvládnout, aby Vám to nezabralo příliš mnoho času a mohli jste začít i přesto, že možná máte v tuto chvíli jen malou databázi kontaktů.

 • Jak zvýšit návštěvnost vašich webových stránek.
 • Reference

  "Bolo to fakt výborné. Kopec užitočných informácií, ktoré zavediem do praxe na svojích dalších projektoch."
  - Vladimír Harant - OSVČ

  "Celkový dojem úplne pozitivní, spokojnost, shrnuté v podstate všetko, o čo sme mali zaujem a znalosti určitě zpracujeme. S preberanými témami a problematikou sa stotožňujem."
  - Josef Bašnák - GigaComputer, Bánská Bystrica

  Doplňující informace

  Délka
  1/2 dne

  Trvání
  9:30 - 13:00 hod.

  Cena
  500,- Kč vč. DPH

  Místo konání
  HCA Brno, Jižní náměstí 158/20a, Brno - Dolní Heršpice

  Jan Spáčil

  Jan Spáčil

  Posledních 13 let se věnuje marketingu, reklamě a propagaci a zná tuto branži z obou stran. V roce 2009 založil firmu Prospectea Česká republika, s.r.o. s účelem pomáhat klientům s marketingem tak, aby jim fungoval a pomáhal prodávat. V roce 2010 stál za zrodem marketingového systému Pospectea One - webové all-in-one aplikace pro online dotazníky, e-mail marketing, webové formuláře a správu kontaktů a firem, dodnes se podílí na jeho vývoji. Mezi další jeho aktivity patří práce lektora a trenéra v oblasti marketingu, jeho nejúspěšnějším seminářem je „5 dovedností úspěšného marketingu“.

  Přihlášení na seminář

  Chcete si nechat poradit? Pošlete nám nezávaznou objednávku o co máte zájem a my se Vám obratem ozveme