O nás

Hubbard College of Administration Brno (HCA Brno) je součástí celosvětové sítě škol Hubbard College of Administration, s centrálou v Los Angeles. Ty stejné informace úspěšně učíme na Taiwanu, Austrálii, USA, Itálii, Rusku, Španělsku či na Slovensku.

V Brně založil Mgr. Martin Kolenička pobočku HCA 9.3.2011.

Našimi klienty jsou jak malé firmy od malých živnostníků tak i nadnárodní korporace. Spolupracujeme hlavně s firmami z Brna, či okolí. V posledních letech však stále více i s firmami z Prahy a Ostravy, kde budeme do budoucna otevírat další pobočky.

Kdo se o vás stará

Martin Kolenička – prezident, přednášející (manažment, obchod)

Je výkonný ředitel HCA Brno, trenér, konzultant a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti marketingu, obchodu a řízení. S aplikováním know-how pro významné České firmy však začal již v roce 1997, v rámci svého působení v Business Success. Samotnému přednášení, trénování a koučinku se věnuje od roku 2000.

E-mail: kolenicka@hcaczechia.cz
Heimo Bucerius – přednášející (seminář: Finanční prosperita)

Je trénovaným finančním a manažerským konzultantem Hubbardové technologie manažmentu. S více jak dvacetiletou zkušeností přednáší semináře o finančním a strategickém plánovaní, marketingu a firemní struktuře. Osobně odškolil už více jak 5000 účastníků z různých oblastí. Jeho další firma, KONZEPT plus GRUNDBESITZ, GmbH., se věnuje poradenství v oblastích prodeje a stavby nemovitostí a realit, strategických investic, finančních produktů a majetkového a osobního pojišťovnictví. K dnešnímu dni pomohli korporátním a individuálním klientům prodat, získat anebo investovat do 10 260 nemovitostí a strategických investic. Žije v Německu.

Zdeňka Škochová – přednášející (seminář: Jak získat více zákazníků na svoji stranu?)

Zdeňka je výkonná ředitelka společnosti PROSPECTEA Česká republika, s.r.o., konzultantka a trenérka odborné přednášky a workshopu. Na poli PR a marketingu se pohybuje již od roku 2011. Aktivně pomáhá u klientů se strategií jejich komunikace a pod jejím vedením bylo vytvořeno již více než 80 firemních časopisů a dalších médií, vyhodnotila přes 100 marketingových a PR analýz. Se svým týmem vytvořila desítky článků, které se objevují na internetu i v tištěných médiích.

Miroslav Ostrý – přednášející (seminář: Strategický manažment)

Je lektorem společnosti HCA Brno, a od roku 1984 absolventem oboru Ekonomika a řízení na VÚT v Brně. Od r.1984 do r.1991 byl postupně projektantem, samostatným projektantem a vedoucím projektantem KOVOPROJEKTA Brno. Od r.1991 do r.1995 byl postupně stavbyvedoucím, ředitelem a následně spolumajitelem stavební firmy. Od r.1995 do r.2003 byl manažerem projektu ve firmě zabývající se projektováním, realizací a rekonstrukcí staveb. V současné době je předsedou představenstva (od roku 2006) a členem představenstva ve dvou úspěšných českých strojírenských firmách.

Jan Spáčil – přednášející (marketingové přednášky)

Posledních 13 let se věnuje marketingu, reklamě a propagaci a zná tuto branži z obou stran. V roce 2009 založil firmu Prospectea Česká republika, s.r.o. s účelem pomáhat klientům s marketingem tak, aby jim fungoval a pomáhal prodávat. V roce 2010 stál za zrodem marketingového systému Pospectea One - webové all-in-one aplikace pro online dotazníky, e-mail marketing, webové formuláře a správu kontaktů a firem, dodnes se podílí na jeho vývoji. Mezi další jeho aktivity patří práce lektora a trenéra v oblasti marketingu, jeho nejúspěšnějším seminářem je „5 dovedností úspěšného marketingu“.

Ladislav Pavlík – přednášející (seminář: Jak vybudovat nesmrtelnou firmu?)

Je prezidentem Školy manažmentu L. Rona Hubbarda, kterou založil v září 2001. Má 20-ti leté praktické zkušenosti v oblasti manažmentu. Od roku 1991 až do roku 2000 byl spolumajitelem úspěšné firmy, která měla 120 zaměstnanců a 5 poboček na území SR. Od roku 1997 se věnuje vzdělávání, jeho přednášky o manažmentu, mezilidských vztazích, komunikaci, řešení stresu a organizování firmy, absolvovalo více jak 5500 manažerů firem. V ČR i v SR zavedl do života přes 200 firemních struktur. Škola manažmentu se pod jeho vedením stala nejúspěšnější školou v celé mezinárodní síti. Připravuje na vydání knihu o Praktickém manažmentu.

Ivana Sekeráková – přednášející (seminář: Efektivní marketing)

Pochází z Detvy na Slovensku a vystudovala marketing na Univerzitě sv. Cyrila a a Metoda. Pracovala jako pedagogická pracovnice a jako obchodnice v přímém prodeji špičkové zubařské techniky. V současnosti s dlouholetou praxí působí jako marketingový konzultant a jako přednášející ve Škole manažmentu HCA, kde se věnuje marketingu, průzkumům a vztahům s veřejností (PR). Je vdaná a žije v Prešově.

Jozef Prochászka – přednášející (obchod)

Pracuje jako přednášející a poradce pro vzdělávání. V oblasti prodeje působí do roku 1992. Začínal jako obchodník v přímém prodeji. Později pracoval v různých pozicích – od obchodního zástupce pro maloobchodní prodejny, přes prodejce pro velkoobchody, až po vedoucího oddělení distribuce značkových potravinářských výrobků. V oblasti vzdělávání pro dospělé pracuje od roku 1997. Jeho semináře o prodeji a vztazích mezi prodejci a zákazníky absolvovalo více jak 1500 účastníků.

Radoslav Gibala – přednášející (obchod, efektivita)

Po absolvování Technické univerzity ve Zvoleně 6 let úspěšně budoval a řídil firmu se 170 pracovníky a přednášel o time managementu, prodeji a budování obchodních sítí v praxi. Od roku 2004 patří mezi nejlepší poradce pro vzdělávání a konzultanty Školy manažmentu L. Rona Hubbarda.

Ondřej Křelina (konzultant, poradce pro vzdělávání)

Radek Koptik (konzultant, poradce pro vzdělávání)

Petr Jánský (lektor, konzultant, poradce pro vzdělávání)

Gabriela Mrkvicová (konzultant, poradce pro vzdělávání)